O nás

Spoločnosť NRG flex, s.r.o. je generálnym zastúpením výrobcu plastových predizolovaných potrubí, izolovaných solárnych pripojení a technických izolácií značky AUSTROFLEX, talianskeho výrobcu oceľových predizolovaných potrubí ECOLINE a nemeckého výrobcu výmenníkových staníc PEWO pre Slovensko a Českú republiku.

Rakúska spoločnosť AUSTROFLEX sa zaoberá výrobou plastových  predizolovaných potrubí, izolácií a potrubí pre solár už viac ako 25 rokov a ponúka popri svojom širokom sortimente štandardných riešení a produktov aj vysokoflexibilné riešenia na mieru, podľa požiadaviek zákazníka a OEM riešenia pre výrobcov.

Taliansky výrobca oceľových predizolovaných potrubí ECOLINE s viac ako 30 ročnými skúsenosťami má za sebou  milióny vyrobených metrov a k nim viac ako milión kusov príslušenstva. Projekty realizované od roku 1980 sú dodnes v prevádzke, a sú zárukou vysokej kvality dodávaných výrobkov.

Nemecký rodinný výrobca PEWO s viac ako 30 ročnou históriou a skúsenosťami s vývojom a výrobou domových a výmenníkových staníc a optimalizácie tepelných sietí. PEWO používa komponenty od renomovaných výrobcov a v maximálnej miere prihliada na požiadavky investora.


Spoločnosť NRG flex, s.r.o. nadviazala na bohaté skúsenosti v oblasti tepla, šetrenia energií a predovšetkým skúseností v oblasti plastových predizolovaných potrubí a technických izolácií.

Tím spoločnosti tvoria odborníci v oblasti energetiky s dlhoročnými skúsenosťami. V oblasti plastových predizolovaných potrubí v minulosti úspešne realizovali množstvo projektov. Naši odborníci dokážu komplexne zabezpečiť návrh a realizáciu  technických riešení presne podľa požiadaviek zákazníka.

Spoločnosť dlhoročne úspešne spolupracuje so skupinou projektantov a realizačných spoločností. Spolu s týmito spoločnosťami Vám vieme ponúknuť komplexnú paletu služieb od jedného dodávateľa - návrh a realizáciu projektovej dokumentácie, zabezpečenie realizačných prác  od výkopových prác, pokládky potrubia až po dopojenie technológie  a vykonanie komplexných skúšok. Dokážeme tak dodávať komplexné riešenia na kľúč, ktoré dávajú investorom vysoké záruky a garancie.

Sme členmi združení CZ Biom a CzBA, ktoré sa zaoberajú efektívnym využitím biomasy a obnoviteľných zdrojov. 

V spolupráci s Vami budeme pre Vás hľadať optimálne riešenie na rýchlu a efektívnu realizáciu zamýšľaného projektu!